Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

У вагоні З початку року залізничники виконали роботи з підготовки до зимових перевезень 3158 вагонів. Вартість робіт склала понад 400 млн грн.

 

 

Наразі 90,2% пасажирських поїздів обладнані електрообігрівом, що на 20% більше, ніж було в 2009 році. Більшість пасажирських вагонів залишаються на комплексному опаленні, тобто за необхідності можна перейти на альтернативний метод. Поїзні бригади мають підтримувати температурний режим відповідно до встановлених нормативних показників.
Згідно із санітарними правилами на залізничному транспорті вагони починають опалювати при температурі зовнішнього повітря +10 °С і нижче, а норми зимового температурного режиму в пасажирських поїздах у дальньому сполученні становлять +18–22 °С. При зниженні температури нижче 18 °С, поїзна бригада опалює вагон перехідним опаленням.

За темою: Укрзалізниця завершує підготовку до роботи в зимовий період.