Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 

Рефрижераторний вагон«Заборона на перевезення в рефрижераторних вагонах, що експлуатуються більше 38 років, є доцільною і своєчасною», — вважає М. Чоботків, логіст ТОВ «Рибна імперія» (м. Санкт-Петербург).

 

 

За його словами, компанія буде заздалегідь з’ясовувати з оператором, в яких вагонах здійснюватиметься транспортування їхнього товару. Причина цього — прецеденти з перевезення продукції в рефрижераторних вагонах, що перевищують нормативний термін служби. «Оператор надає рухомий склад, а ми довіряємо свою продукцію. Якщо щось станеться з товаром, то ми не зможемо нічого довести, та й за допомогою страховки теж нічого не вирішимо. Ось і маємо, що в результаті виникають проблеми у нас — вантажовласників. До того ж через появу такої заборони частина рухомого складу піде з ринку», — зауважив логіст.