Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Г. Бегларян, міністр транспорту і зв'язку Попередня програма будівництва Південної залізниці схвалена урядом Вірменії. Вартість проекту — $3,5 млрд.

 

 

«Залізниця має першорядне стратегічне й економічне значення, оскільки забезпечить транзитні перевезення через Вірменію. Програма дозволить Вірменії мати на півдні країни залізну дорогу, що сполучає південні і північні райони республіки», — зазначив Г. Бегларян, міністр транспорту і зв'язку Вірменії.
У травні 2012 року вірменська й іранська сторони підписали концесійну угоду, за якою були проведені обговорення техніко-економічного обгрунтування та основних завдань проектування, будівництва та фінансування цього проекту. Завдяки співпраці між Вірменією та інвестиційною компанією «Расіа ФЗЕ» було розроблено технічне обгрунтування реалізованості проекту «Південна залізниця».
Пропонується здійснити будівництво залізниці протягом шести років. Вартість проекту оцінюється в $3,5 млрд. Загальна довжина дороги на території Вірменії складе 305 км. Вона матиме 86 мостів загальною протяжністю 19,6 км і 60 тунелів загальною протяжністю в 102 км.

 

Довідка. Про запуск проектів «Південна залізниця Вірменії» і «Південна швидкісна дорога Вірменії» (Іран – Вірменія) було оголошено в січні 2013 року. Тоді ж був підписаний тристоронній Меморандум про взаєморозуміння з регіонального співробітництва, спрямованого на розвиток Південної залізниці Вірменії, між ЗАТ «Південно-Кавказька залізниця», Міністерством транспорту і зв'язку Вірменії та компанією «Расіа ФЗЕ».