Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Рухомий склад автоматичної залізниці ПарижуSociété du Grand Paris виділив €3,49 млрд на проект із розбудови транспортної системи Великого Парижу.

 

 


Інвестиції підуть на будівництво лінії № 16 між Нуасі-Шамп і Сен-Дені-Плеєль, а також лінії № 17 на південь від станції RER Ле Бурже до Тріангль-де-Гонез та лінії № 14 на північ від Мері-де-Сен-Уан у напряму Сен-Дені-Плеєль.
29-кілометрова підземна автоматизована залізниця буде включати дев'ять станцій, у тому числі сім розв'язок із RER, метро та трамвайну мережу. Закупка рухомого складу відбуватиметься окремо, але не раніше 2015 року.
До кінця цього року відбудуться громадські слухання, будівництво має розпочатися у 2016 році. Лінії № 16 і № 17 відкриють у 2023 році.

 

Довідка. Автоматизовані поїзди не мають машиністів. Вони рухаються в автоматичному режимі і керуються комп'ютерно-управляючою системою з диспетчерського пункту. Аналогічна система діє у Сінгапурі.