Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

e64c835b69b8f97ac07aeb86b7a4ae45Міністерству інфраструктури та Міністерству фінансів доручено доопрацювати фінансовий план Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця". Про це повідомила прес-служба УЗ у відповідь на запит ЛІГА Бізнес Інформ.


"22.07.2015 на засіданні Кабміну (протокол від 22.07.2015 №81) було прийнято розпорядження" Про затвердження зведеного фінансового плану залізниць України на 2015 рік "та дано доручення щодо доопрацювання Мінінфраструктури спільно з Мінфіном проекту зведеного фінансового плану. На сьогодні процедура узгодження Мінфіном зазначеного проекту триває ", - сказано в листі.


Нагадаємо, Кабмін затвердив фінансовий план УЗ на поточний рік 22 липня. Документ передбачав, що додатковий дохід відомства від вантажних перевезень складе більше 7,4 млрд гривень, від пасажирських - 251 млн гривень. Віце-прем'єр Валерій Вощевський заявляв, що фінплан дає можливість УЗ почати фінансування капітальних витрат, у тому числі і тих потреб, які забезпечують вивіз вугілля з Донбасу.


Відзначимо, що нещодавно Мінінфраструктури зобов'язало підконтрольні підприємства подати проекти фінпланів на 2016 рік до 20 вересня поточного року. "Це вимога під особисту відповідальність керівників, хто не встиг - пише заяву", - заявляв 6 серпня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Таким чином, керівництву УЗ доведеться за трохи більше ніж місяць підготувати обидва фінплану - на поточний рік і наступний.