Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

e64c835b69b8f97ac07aeb86b7a4ae45Міністерству інфраструктури та Міністерству фінансів доручено доопрацювати фінансовий план Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця". Про це повідомила прес-служба УЗ у відповідь на запит ЛІГА Бізнес Інформ.


"22.07.2015 на засіданні Кабміну (протокол від 22.07.2015 №81) було прийнято розпорядження" Про затвердження зведеного фінансового плану залізниць України на 2015 рік "та дано доручення щодо доопрацювання Мінінфраструктури спільно з Мінфіном проекту зведеного фінансового плану. На сьогодні процедура узгодження Мінфіном зазначеного проекту триває ", - сказано в листі.


Нагадаємо, Кабмін затвердив фінансовий план УЗ на поточний рік 22 липня. Документ передбачав, що додатковий дохід відомства від вантажних перевезень складе більше 7,4 млрд гривень, від пасажирських - 251 млн гривень. Віце-прем'єр Валерій Вощевський заявляв, що фінплан дає можливість УЗ почати фінансування капітальних витрат, у тому числі і тих потреб, які забезпечують вивіз вугілля з Донбасу.


Відзначимо, що нещодавно Мінінфраструктури зобов'язало підконтрольні підприємства подати проекти фінпланів на 2016 рік до 20 вересня поточного року. "Це вимога під особисту відповідальність керівників, хто не встиг - пише заяву", - заявляв 6 серпня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Таким чином, керівництву УЗ доведеться за трохи більше ніж місяць підготувати обидва фінплану - на поточний рік і наступний.