Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Локомотив Fennia RailПриватна компанія Fennia Rail замовила три тепловози у CZ Loko (Чехія), щоб підтримати свої плани із запуску послуг вантажних відкритого доступу в південній Фінляндії до кінця 2015 року.

 


Fennia Rail веде переговори з потенційними клієнтами в секторі лісової продукції і сподівається, що зможе витіснити державну VR, який наразі є єдиним оператором національної мережі.
Заснована в 2005 році і раніше відома як Proxion Train, Fennia Rail належить групі фінських компаній і приватних інвесторів. П. Лемпіяйнен, голова компанії, повідомив, що діяльність оператора буде «на основі екологічності, безпеки і економічної ефективності», а також додав, що вони пропонують «конкурентний вид транспорту для фінської промисловості», у тому числі для прямого сполучення з портами.