Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Конгрес ФІАТА З 13 по 18 жовтня 2014 року в м. Стамбул (Турецька Республіка) під гаслом «Стійкий ріст у сфері логістики» відбувся Всесвітній Конгрес Федерації міжнародних експедиторських асоціацій (ФІАТА) 2014.

 

 

У Конгресі взяли участь представники зі 125 країн світу. Україну представляла делегація Міністерства інфраструктури на чолі з О. Рейтер, заступником міністра з питань євроінтеграції.
У рамках роботи Конгресу відбулися засідання комітетів із питань митної справи, інформаційних технологій, мультимодального транспорту і міжнародних відносин.
Під час засідання були розглянуті питання застосування інформаційних технологій у процесі оформлення транспортних документів, зокрема використання електронного коносамента як інструмента ФІАТА для спрощення процедур міжнародної торгівлі при здійсненні перевезень морським транспортом; питання про необхідність здійснення обов'язкової перевірки маси брутто завантажених контейнерів перед завантаженням на борт судна відповідно до вимог Міжнародної морської організації (ІМО), введених на засіданні 93-ї сесії Комітету з морської безпеки ІМО 14–23 травня 2014 року. Також представники Міжнародного комітету залізничного транспорту надали інформацію по впровадження уніфікованої товарної накладної, метою якої є подолання різниці між європейським і азіатським правовими режимами в сфері залізничних перевезень тощо.