Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Конгрес ФІАТА З 13 по 18 жовтня 2014 року в м. Стамбул (Турецька Республіка) під гаслом «Стійкий ріст у сфері логістики» відбувся Всесвітній Конгрес Федерації міжнародних експедиторських асоціацій (ФІАТА) 2014.

 

 

У Конгресі взяли участь представники зі 125 країн світу. Україну представляла делегація Міністерства інфраструктури на чолі з О. Рейтер, заступником міністра з питань євроінтеграції.
У рамках роботи Конгресу відбулися засідання комітетів із питань митної справи, інформаційних технологій, мультимодального транспорту і міжнародних відносин.
Під час засідання були розглянуті питання застосування інформаційних технологій у процесі оформлення транспортних документів, зокрема використання електронного коносамента як інструмента ФІАТА для спрощення процедур міжнародної торгівлі при здійсненні перевезень морським транспортом; питання про необхідність здійснення обов'язкової перевірки маси брутто завантажених контейнерів перед завантаженням на борт судна відповідно до вимог Міжнародної морської організації (ІМО), введених на засіданні 93-ї сесії Комітету з морської безпеки ІМО 14–23 травня 2014 року. Також представники Міжнародного комітету залізничного транспорту надали інформацію по впровадження уніфікованої товарної накладної, метою якої є подолання різниці між європейським і азіатським правовими режимами в сфері залізничних перевезень тощо.