Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд № 795 Харків – ДніпропетровськПрацівники вагонного депо ст. Харків-Сортувальний (ВЧД-6) готують до виходу на маршрут оновлені вагони поїздів класу «Регіональний експрес».

 

 

У вагонах було зроблено повне перепланування салону — обидва туалети тепер знаходяться зі сторони неробочого тамбуру, пасажирські місця обладнані розетками, було замінено крісла, для перегляду телепередач встановлені нові 32-дюймові монітори, а також у середині вагону змонтовано полицю для великогабаритного багажу та верхнього одягу.
Оновлені вагони будуть передусім використані для комплектування поїзда № 795 / 796 Харків –   Дніпропетровськ – Харків.
Поїзди класу «Регіональний експрес» — це денні регіональні швидкісні поїзди, які рухаються із середньою швидкістю 70 км/год та максимальною швидкістю 160 км/год у денний час. Як рухомий склад використовуються пасажирські вагони локомотивної тяги з місцями для сидіння 1–3 класів.