Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Фонд держмайна України дав позитивну рецензію на незалежну оцінку майна УЗ компанією "Делойт". Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

 

За його словами, наступного тижня буде запропонована на розгляд ФДМ консолідована оцінка УЗ з урахуванням вартості акцій в декількох українських компаніях. Частки УЗ в іноземних компаніях будуть подані спочатку 2016 року, коли будуть оцінені компанії за результатами аудитів 2015 року, сказав Пивоварський.

 

Міністр відзначає наявність сильного опору "доброзичливців" і "експертів", які 24 роки розкрадали УЗ і були учасниками схем, а тепер стали "патріотами" і незалежними критиками.

 

Нагадаємо, в середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що корпоратизація "Укрзалізниці" знаходиться на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.

 

За словами Кравцова, активи "Укрзалізниці", що залишилися на території анексованого Криму і не підконтрольної України території Донбасу, увійдуть до статутного капіталу створюваного в процесі корпоратизації АТ