Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Фонд держмайна України дав позитивну рецензію на незалежну оцінку майна УЗ компанією "Делойт". Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

 

За його словами, наступного тижня буде запропонована на розгляд ФДМ консолідована оцінка УЗ з урахуванням вартості акцій в декількох українських компаніях. Частки УЗ в іноземних компаніях будуть подані спочатку 2016 року, коли будуть оцінені компанії за результатами аудитів 2015 року, сказав Пивоварський.

 

Міністр відзначає наявність сильного опору "доброзичливців" і "експертів", які 24 роки розкрадали УЗ і були учасниками схем, а тепер стали "патріотами" і незалежними критиками.

 

Нагадаємо, в середині червня поточного року директор з реформування, майнової і правової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що корпоратизація "Укрзалізниці" знаходиться на завершальній стадії. Створення АТ "Українська залізниця", як і раніше, планується до осені 2015 року.

 

За словами Кравцова, активи "Укрзалізниці", що залишилися на території анексованого Криму і не підконтрольної України території Донбасу, увійдуть до статутного капіталу створюваного в процесі корпоратизації АТ