Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

logoВлітку 2015 року діти працівників Південно-Західної залізниці відпочиватимуть в оздоровчих таборах «Дубки» та «Зорька».
Кожен заклад прийме по три заїзди на 21 день. Оздоровчий сезон у «Зорьці» розпочинається з 10 червня й триватиме до 30 червня, 2 заїзд триватиме з 3 по 23 липня, 3 заїзд – з 26 липня по 15 серпня. Один заїзд передбачає 400 путівок.
У «Дубках» перший заїзд прийматимуть з 14 червня по 4 липня, 2 заїзд – з 8 по 28 липня, 3 заїзд – з 1 по 21 серпня. У цьому оздоровчому таборі один заїзд розрахований на 300 путівок.

Повна вартість путівки складає 4500 гривень. Проте для дітей залізничників її вартість складе лише 10% від цієї суми.
В оздоровчих таборах до літнього сезону провели ремонтні роботи у житлових корпусах та підсобних приміщеннях, облаштували прилеглі території.
Дитячий оздоровчий табір «Дубки» розташований за 20 км від міста Жмеринка у селі Сербінівці, у гаю, на березі річки Ров. На території табору росте фруктовий сад. Харчування тут шестиразове за комплексним меню. У таборі є медичний пункт, де працює лікар, дві медсестри та молодша медсестра. На території закладу є стадіон та три майданчики, де можна грати в волейбол, піонербол. Також є три тенісних столи, басейн. Про активний відпочинок дітей у «Дубках» дбають кваліфіковані вожаті. У таборі функціонують танцювальний та туристичний гурток, гурток творчого мистецтва.
Для дітей молодшого віку у «Дубках» є ігрова кімната, обладнана різноманітними іграшками. Під час відпочинку проводяться конкурси: «Містер та міс Дубки», «Дубки мають таланти», «Танцюють всі», «Карнавал», «Кохання з першого погляду» та інші.
Окрім цього, у «Дубках» працює психолог, який проводить тренінги з тематики здорового способу життя та надає психологічні консультації.
Перевезення дітей до оздоровчого закладу та зворотно організовано електропоїздами під супроводом працівників лінійного відділу міліції.
Дитячий оздоровчий табір «Зорька» розташований на хуторі Таранському, в лісному масиві на річці Сейм. Тут організовано п’ятиразове харчування. На території закладу є три спортивні майданчики, чотири тенісних столи, два дитячі майданчики з дитячими будиночками та гойдалками. Наразі триває робота по підбору кваліфікованого персоналу – у закладі працюватимуть вчителі й вихователі відділу освіти Конотопської міської ради та студенти Глухівського Національного педагогічного університету, випускники професійно-технічного училища №20 м. Конотоп.
На території табору є літній кінотеатр, який обладнаний сценою, музичною апаратурою, де також проводяться різноманітні заходи та розваги.
Під час оздоровчого сезону у «Зорьці» працюватимуть гуртки образотворчого мистецтва, хореографічного мистецтва, м’якої іграшки і креативного рукоділля, авіаційного моделювання й вокальний. Також на території табору є бібліотека.
Перевезення дітей до оздоровчого табору і у зворотно буде здійснюватися автотранспортним підприємством у супроводі працівників ДАІ.
Особливу увагу при організації оздоровчого сезону буде приділено дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених, багатодітних і неповних сімей, дітям, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітям із сімей загиблих та постраждалих учасників масових акцій громадського протесту під час подій на Майдані Незалежності, дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.

 

 

Прес-служба Південно-Західної залізниці