Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Ливарно-механічний заводЛиварно-механічний завод ДАЗК «Узбекистон темир йулларі» цього року планує побудувати 720 і модернізувати 900 вантажних вагонів.

 

 

За оцінками фахівців термін служби нових і модернізованих вагонів складе приблизно 16 років. У 2013 році на Ливарно-механічному заводі була здійснена реконструкція виробництва загальною вартістю $150 млн. Завод оснащений найсучаснішою технікою і технологіями німецьких компаній «Kunkel Wagner», «Otto Junker» і «Nederman».
На підприємстві сьогодні капітально ремонтуються і модернізуються вантажні вагони, будуються нові, проводиться лиття чавуну, металу і кольорового металу, випускаються комплектуючі запасні частини пересувного складу і залізничного полотна, а також нестандартні металеві конструкції.
Передбачається підвищення потужності заводу з будівництва вантажних вагонів до 3 тис. на рік, а також освоєння випуску інших видів вагонів.