Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

G6Ln1Wr6У липні цього року 304 тисячі пасажирів обрали для подорожі швидкісні поїзди Інтерсіті та Інтерсіті+ Української залізничної швидкісної компанії. Така кількість – абсолютний рекорд для Української залізничної швидкісної компанії, яка розпочала перевезення в травні 2012 року. Раніше найбільше пасажирів цими поїздами були перевезено у червні цього року – 270,6 тис. пасажирів.

 

За липень було виконано 733 рейси, а загальна населеність склала 74%, що є піковим показником з моменту започаткування в Україні швидкісного залізничного сполучення. При наявності однакової кількості рухомого складу в липні 2015 року пасажирів перевезено в 1,6 разу більше, ніж у липні 2013 року.  Це ще одне підтвердження розвитку швидкісного руху в Україні.

Нагадаємо, що у грудні 2014 року було перевезено 224,6 тисячі пасажирів, у березні 2015 року – 233,8 тисяч пасажирів.

Українська залізнична швидкісна компанія дякує всім пасажирам, які обрали для своїх подорожей швидкісні поїзди Інтерсіті + та Інтерсіті, за довіру та визнання і сподівається, що й надалі швидкісні поїзди користуватимуться попитом.

 

Прес-центр Укрзалізниці