Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Естонська залізницяЯкщо до червня 2015 року естонська держава не знайде спосіб, як забезпечити ДАТ «Естонcкая залізниця» (Eesti Raudtee) додатковими коштами для утримання залізничної інфраструктури, то підприємству доведеться знизити швидкість поїздів.

 

Причина полягає в тому, що в 2015 році Eesti Raudtee необхідне додаткове фінансування на утримання в нормальному стані інфраструктури. До цього часу левову частку фінансування несли у вигляді підвищених тарифів транзитні компанії, але з падінням обсягів транзитних вантажів виникла необхідність перекласти частину зборів за використання інфраструктури Eesti Raudtee і на пасажирські підприємства. Наймовірніше перевізники пасажирів платитимуть за інфраструктуру більше. Відповідне рішення опрацьовується в Міністерстві економіки та комунікацій Естонії. Пасажирські підприємства використовують до 70% пропускної здатності, однак платять 3–4% від інфраструктурного тарифу. Останнє поки забезпечують вантажні перевезення.