Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Ризький вагонобудівний заводВперше за останні двадцять років у Латвії були вироблені два вантажні вагони.

 

 

Вагони були створені на виробничій базі Ризького вагонобудівного заводу (м. Даугавпілс). У презентації вагонів взяли участь перші особи самоврядувань Даугавпілса і Даугавпілського краю, представники Міністерства сполучення Латвії, державної компанії «Латвійська залізниця», а також інвестори і потенційні покупці.
«Ще в минулому сторіччі традиційно Латвія вважалася країною, в якій однією з провідних галузей було вагонобудування. На жаль, за останні двадцять років цю нішу в економіці ми втратили і, на жаль, вона вже не є провідною країною в цій галузі. Тому сьогодні ми повинні цей шлях починати заново. Я дуже радий, що перший крок був зроблений в Даугавпілсі: у місті залізничників», — заявив Е. Шмукст, Віце-президент «Латвійської залізниці».
За його словами, найближчим часом попит на нові вагони зросте. І серед замовників буде не тільки «Латвійська залізниця». У планах Ризького вагонобудівного заводу також початок виробництва контейнерних платформ і платформ для перевезення танк-контейнерів, призначених для транспортування рідин, зріджених газів і ряду сипучих продуктів.