Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Форум26–27 лютого 2015 року відбудеться Форум розвитку інфраструктури України 2015 «Старт процесів модернізації та економічного зростання».

 

Економіка України характеризується критично високою зношеністю основного капіталу, що не дозволяє їй досягнути необхідних темпів розвитку на рівні 7–9%. Інвестиційна заборгованість з капіталовкладень в інфраструктуру складає понад $100 млрд. Водночас запуск процесів модернізації несе величезні можливості для економічного зростання. Зокрема, велика кількість конструкційних матеріалів та обладнання, необхідних для інфраструктурного будівництва, виробляється вітчизняними підприємствами (металопрокат, цемент, енергетичне і транспортне обладнання, труби тощо). Інфраструктурне будівництво сформує внутрішній ринок і портфель замовлень важливим секторам національної економіки. Також цей процес неодмінно обумовить структурні зміни економіки в напрямку розвитку галузей із вищою доданою вартістю.
Отже, старт процесів інфраструктурного оновлення вирішує одночасно кілька важливих задач і тому є ключовим для створення робочих місць та економічного зростання. Враховуючи вищевикладене, ТПП України та ДП «Укрпромзовнішекспертиза» ініціюють проведення Інфраструктурного форуму України. Форум дозволить дати відповіді на ключові питання що стосуються планів із модернізації, джерел фінансування оновлення інфраструктури та механізмів реалізації масштабних інвестиційних проектів. Також в рамках форуму планується проведення спеціальної сесії з проблем відновлення інфраструктури Донбасу, оскільки наразі це найбільш актуальна та життєва проблема нашої держави.
Ключовими доповідачами Форуму будуть представники органів влади і галузевих асоціацій, керівники найкрупніших будівельних, металургійних, машинобудівних та транспортних підприємств, представники інвестиційних, юридичних і аудиторських компаній, а також топ-менеджери провідних світових і українських фінансових установ. Цей захід стане ефективною площадкою для отримання професійної інформації та ділових комунікацій.
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі в Інфраструктурному форумі України!

Програма Форуму та онлайн-реєстрація на сайті http://ufid.com.ua

 

Організатори: «Торгово-промислова палата України»
                         «Укрпромзовнішекспертиза»
                         «Національний інститут стратегічних досліджень»

Юридичний партнер: «Лавринович та партнери»