Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

most mariupolГрупа Метінвест прийняла рішення про відновлення залізничного мосту через річку Кальчик, розташованого між станціями Сартана і Маріуполь, який був підірваний в результаті теракту в грудні минулого року. Відновлення мосту забезпечить безперебійну роботу металургійних комбінатів Маріуполя, а також підвищить безпеку і комфорт пасажирських перевезень в регіоні.

 

Залізничний міст, розташований між станціями Сартана і Маріуполь, має важливе значення для інфраструктури регіону. Він забезпечує пасажирське і вантажне повідомлення, пов'язує металургійні комбінати імені Ілліча та «Азовсталь» Групи Метінвест з Маріупольським торговим портом. Відновлення мосту дозволить металургійним комбінатам отримувати необхідне для виробництва сировину і відвантажувати готову продукцію.

 

Після вибуху моста в грудні 2014 року ММК ім. Ілліча і «Азовсталь» опинилися під загрозою зупинки: через Маріупольський торговий порт підприємства отримували близько 30% сировини і відвантажували до 60% металопродукції. Меткомбінати були змушені знизити виробництво, проте повну їх зупинку вдалося запобігти завдяки успішним рішенням менеджерів компанії з пошуку альтернативних маршрутів поставок сировини. В тому числі, за рахунок відновлення за допомогою маріупольських підприємств руху з тимчасового обвідному неелектрифіковані шляху, що пролягає через старий одноколійний міст споруди початку XX століття.

 

Відновлення мосту має важливе соціальне значення для регіону. Буде скорочено час руху пасажирських поїздів. Це відбудеться за рахунок відмови від вимушеного використання на маршруті тепловоза, який експлуатується в даний момент на ділянці зі зруйнованою контактною мережею (подача і використання тепловоза збільшують час шляху). Контактна мережа буде відновлена. В результаті транспортне сполучення стане більш комфортним для місцевих жителів.

Відновлення залізничного мосту також підвищить безпеку пасажирських перевезень і дозволить відмовитися від використання одноколійного зношеного моста, який тимчасово експлуатується зараз.

 

Роботи з відновлення моста вже розпочато, вони займуть три місяці. Вартість проекту становить 12 млн грн. Фінансування всіх витрат, за винятком укладання рейко-шпальної решітки та монтажу контактного проводу, візьме на себе Група Метінвест. Роботи виконає маріупольська компанія ТОВ «Маст-Буд», яка спеціалізується на ремонті мостових споруд. Згідно з планом робіт, будівельна організація демонтує прогонові будови та пошкоджені конструкції, встановить опори і заллє фундамент споруди. Потім підрядник змонтує знову виготовлені металеві частини мосту, заллє прольоти бетоном. Укладання шляхів і електрифікацію виконає державне підприємство «Укрзалізниця», повідомила прес-служба Метінвесту