Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

UZD-sadasdТі, хто мріє працювати на залізницях, можуть залишити своє резюме у новому розділі на офіційному сайті Укрзалізниці, під назвою «Робота на залізниці».

Молоді люди, які не визначилися зі своїм професійним шляхом, можуть ознайомитися з переліком навчальних закладів, що готують спеціалістів для залізничного транспорту. Інформація по це розміщена у рубриці «Навчання та стажування».

Також у новому розділі можна буде довідатися про дозвілля залізничників: фізкультурно-спортивні та культурно-мистецькі заходи, досягнення і захоплення, а також про соціальні пріоритети.

Уже найближчим часом буде розміщено перелік актуальних вакансій. Залізнична галузь завжди відкрита для ініціативних, відповідальних та талановитих людей і працює над тим, щоб створити гідні умови праці для свого багатотисячного колективу.