Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Сибірський державний університет шляхів сполученняНовий візок розробили в Сибірському державному університеті шляхів сполучення.

 

 

 

Візок здатний не тільки оцінити нерівності на рейках, але й відзначити їх, а також вказати вище або нижче встановленого рівня «пішла» нерівність. Вартість комплексу — близько одного мільйона рублів. На відміну від діючих нині систем, встановлених на спеціальні машини, візок здатний працювати в інтервалах між рухами поїздів. Це дозволить уникнути внесення змін до графіки. При наближенні поїзда візок можна просто зняти з рейок, а після проходження повернути назад.
За словами розробників, новий комплекс буде використовуватися для створення цифрових моделей колії — єдиної бази даних за супутниковою і лінійною системою координат залізниці із зазначенням усіх елементів інфраструктури.