Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Українсько-молдовську ділянку залізниці ремонтувати цього року не будуть через нестачу фінансування. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов під час візиту до Одеси, повідомляє ЦТС з посиланням на RTR Moldova.

Раніше залізничну ділянку Басарабяська (Молдова) – Березино (Україна) планували відновити за рахунок бюджетних коштів.

«Відновлення повідомлення зупинилося через нестачу коштів. Зараз ми плануємо знайти паритетне фінансування, щоб вкладати не тільки українські бюджетні гроші. Також ми будемо шукати європейські гранти під цей проект. Гроші сподіваємося знайти до кінця року», — заявив Кравцов.

Рік тому урядами України і Молдови обговорювалося питання відновлення залізничної ділянки Березино (Україна) — Басарабяська (Молдова) в обхід Придністров'я. Довжина української частини ділянки складає 14 км, а молдавської — всього 2 км. Орієнтовну вартість робіт з української сторони оцінюють 300 млн грн.