Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури України звернулося за підтримкою до французьких залізничників щодо питання реалізації проекту системи зміни ширини залізничної колії на рухомому складі.

 

Про це стало відомо за результатами засідання українсько-французької робочої групи з питань транспорту, яке відбулося 19 травня, про це повідомляє ЦТС.

Як інформує МІУ, українська сторона висловила зацікавленість в залученні досвіду фахівців залізничної галузі Франції щодо подальшого розвитку залізничної інфраструктури України, будівництва нового рухомого складу, зокрема із застосуванням системи зміни ширини колії для рухомого складу. Французька сторона відповіла, що розгляне можливість експертно-консультаційної допомоги та сприятиме залученню коштів Європейського Союзу для отримання технічної допомоги в реалізації проекту по системі зміни ширини колії в Україні.

rail spur 3b

Також представники МІУ на чолі із заступником міністра інфраструктури Віктором Довганем проінформували щодо проведення міністерством і УЗ роботи з розвитку мультимодальних перевезень в напрямку Європа–Азія з використанням транспортної інфраструктури України, зокрема в рамках діючих транспортних коридорів, визначених мережею TEN-T.

Крім того, українська сторона запросила французьку сторону до реалізації інвестиційних проектів в Україні.