Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ПАТ «Укрзалізниця» пропонує бізнесу домовитися про нові принципи формування тарифів на вантажні перевезення на строк 3-5 років починаючи з 2019-го. Таку пропозицію озвучили представники ПАТ «Укрзалізниця» директор з економіки і фінансів Андрій Рязанцев та директор зі стратегічного розвитку і інвестицій Антон Соболевський вчора, 9 червня 2017 року, на дискусійному майданчику Американської торговельної палати (American Chamber of Commerce in Ukraine). У дискусії також взяла участь директор департаменту МЕРТ, член наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Олена Дьяченко.

Запропоновані варіанти базуються на ув'язці індексації тарифів у середньостроковій перспективі з одним зі стандартних індексів або кошика індексів, які відображають зміну вартості товарів, робіт, послуг на українському ринку.

Пропозиції ПАТ «Укрзалізниця» викликали жваве обговорення партнерами товариства – представниками бізнесу. Директор департаменту МЕРТ, член наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Олена Дьяченко підтримала ініціативу Укрзалізниці та наголосила на великому соціальному навантаженні на залізницю з боку держави у вигляді пасажирських перевезень. Усі учасники зустрічі погодилися, що встановлення принципів автоматичної індексації на 3-5 років покращить роботу учасників процесу, розширить їх можливості у плануванні, підвищить інвестиційну привабливість.

Слушне зауваження від представників бізнесу: при розробці такого механізму варто також застосувати маркери показників якості послуг, які надає Укрзалізниця.

Обговорення довгострокової стратегії зміни тарифів на вантажні перевезення ПАТ "Укрзалізниця"

 

Джерело: ПАТ "УЗ"