Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

На 7-й лінії метрополітену28 грудня мережа Пекінського метрополітену була розширена до 527 км з запуском дослідної експлуатації нової лінії і трьох нових ділянок існуючих ліній.

 

 

Нова 23,7-км лінія схід–захід 7 проходить паралельно з існуючою лінією 1, пов'язуючи станцію Jiaohuachang в районі Тунчжоу з магістральною станцією Beijing West. Лінія має 19 станцій, у тому числі пересадочні вузли з шістьма іншими лініями метро.
Лінія 6 був продовжений на 12 км на схід від станції Caofang до Lucheng, приймаючи загальну довжину лінії зі сходу на захід, до 43 км. У східній частині міста було запущено 14-км продовження лінії 14 з Jintailu до Shangezhuang, а на півночі пасажирські перевезення були розпочаті на 10 км ділянці лінії 15 від Wangjing до Qinghuadongluxikou.