Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізничники вкотре закликають промисловців використовувати наданий рухомий склад згідно з укладеними договорами. Штучно створюваний промисловцями дефіцит вагонів ставить під загрозу забезпечення підприємств вугільної промисловості та будівельної галузі. Адже в першій декаді липня 2017 року регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» знову зафіксувала факти зриву вивантаження та нераціональне використання рухомого складу промисловцями ПРАТ «ММК Азовсталь» та ПРАТ «ММК ім. ІЛІЧА».

Регіональна філія «Донецька залізниця» має достатні потужності для перевезення заздалегідь запланованих обсягів вантажів і готова до співпраці з промисловцями. Так, після відкриття для руху другої колії ділянки Зачатівська – Розівка Донецька залізниця підвозить для ПРАТ «ММК Ілліча» та ПРАТ «ММК Азовсталь» 17 поїздів із сировиною проти 12-13 у минулому році. Але з кінця червня через затримку вагонів під вантажними операціями понад дві доби з вини ПРАТ «ММК Азовсталь» та ПРАТ «ММК ІМ ІЛІЧА» часто бувають відсутні вільні колії по станції Маріуполь-Сортувальний. А отже, поїзди змушені затримуватися по станції Волноваха, що призводить до збоїв у поїзній роботі.

Крім того, факти зриву вивантаження, недоцільне використання піввагонів і зниження статистичного навантаження зумовлюють дефіцит вантажних вагонів і вимагають залучення більшої кількості локомотивів. Так, замість запланованованого вивантаження 2867 вагонів за 10 днів у липні ПРАТ «ММК Азовсталь» вивантажено лише 2425 одиниці. А замість запланованого вивантаження 7289 вагонів ПРАТ «ММК ІМ ІЛІЧА» вивантажено лише 6496 одиниці. 

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"