Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

У черговий раз заблоковані процедури відкритих торгів Укрзалізниці у електронній системі закупівель ProZorro. Цього разу компанія ТОВ «Максмед Інтернешнл» і ТОВ "Українська Швейна Фабрика" подали скарги в Антимонопольний комітет України та заблокували процес закупівлі постільної білизни для екіпірування поїздів.

ТОВ «Максмед Інтернешнл» з початку року блокує більшість торгів Укрзалізниці на придбання різних матеріальних цінностей для галузі: із закупівлі дизель-поїздів, запчастин та обладнання, тепер постілі.

Є безперечні факти, що вказують на змову між ТОВ «Максмед Інтернешнл» та ТОВ "Українська Швейна Фабрика". Їх мета – дестабілізувати роботу залізничного транспорту, завадити оновити рухомий склад та покращити сервіс, завдати шкоди іміджу ПАТ «Укрзалізниця».

 «Компанії ТОВ «Максмед Інтернешнл» та ТОВ "Українська Швейна Фабрика" тісно пов'язані між собою. У торгах із закупівлі постільної білизни ці компанії надають ідентичні документи та пропонують продукцію того ж самого виробника. Скарги цих компаній, що направляються до АМКУ, спрямовані на навмисне затягування процесу закупівель. Головною метою є погіршенню якості надання послуги перевезень, оскільки нові комплекти постільної білизни особливо необхідні в піковий період. Загалом упродовж цього року планувалося закупити понад 585 тис. комплектів постільної білизни. Залізничники мали намір оновити усю постільну білизну та підвищити рівень обслуговування пасажирів», – прокоментував ситуацію директор з пасажирських перевезень та сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків. ПАТ «Укрзалізниця» проводить відповідну роботу щодо стабілізації ситуації.

Торги на придбання постільної білизни були опубліковані філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» 15 лютого 2017 р. Але через численні скарги одного з ймовірного постачальника (ТОВ «Текстиль-Контакт») торги затягнулися більш ніж на 2 місяці.  Після цього торги багаторазово блокували компанії ТОВ «Максмед Інтернешнл» та ТОВ «Українська Швейна Фабрика».

ПАТ «Укрзалізниця» вже вказувала на дії компанії ТОВ  «Максмед Інтернешнл», яка користується недоліками законодавства та блокує десятки торгів Укрзалізниці. Також вітчизняні виробники промислової продукції вважають, що фірми із сумнівною репутацією, що не є виробниками застосовують новий вид рейдерства. Про це вони написали у відкритому листі до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана («Голос України» від 1 липня 2017 року), де просять вплинути на ситуацію, що склалася із ТОВ «Максмед Інтернешнл» та ТОВ «Євроклінсервіс».

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"