Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

З початку літа в оздоровчих закладах ПАТ «Укрзалізниця» відпочило 3,4 тис. дітей працівників галузі, з них 115 дітей пільгових категорій – з багатодітних родин, діти-сироти, постраждалі від аварії на ЧАЕС та з особливими потребами. На сьогодні в таборах залізничної галузі оздоровлюється ще майже 3 тис. дітлахів. Загалом упродовж літа в таборах побуває 13072 дитини.

Відправляючи дітей на оздоровлення, залізничники сплачують лише частину вартості путівок (до 30%), решту компенсує залізниця. Традиційно залізниця виділятиме пільгові путівки для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей, а також вихованців дитячих залізниць. Окрім того, магістраль фінансує харчування дітей у відомчих закладах відпочинку.

Загалом до літніх канікул залізничники підготували 15 дитячих таборів. Оздоровчі заклади прийматимуть дітлахів упродовж трьох змін, по 21 день кожна.

У всіх дитячих таборах залізниці до літнього сезону були проведені ремонтні роботи в житлових корпусах та підсобних приміщеннях, облаштовані прилеглі території. У таборах працюють медичні пункти, спортивні майданчики, водойми для купання.

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"