Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

З початку літа в оздоровчих закладах ПАТ «Укрзалізниця» відпочило 3,4 тис. дітей працівників галузі, з них 115 дітей пільгових категорій – з багатодітних родин, діти-сироти, постраждалі від аварії на ЧАЕС та з особливими потребами. На сьогодні в таборах залізничної галузі оздоровлюється ще майже 3 тис. дітлахів. Загалом упродовж літа в таборах побуває 13072 дитини.

Відправляючи дітей на оздоровлення, залізничники сплачують лише частину вартості путівок (до 30%), решту компенсує залізниця. Традиційно залізниця виділятиме пільгові путівки для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей, а також вихованців дитячих залізниць. Окрім того, магістраль фінансує харчування дітей у відомчих закладах відпочинку.

Загалом до літніх канікул залізничники підготували 15 дитячих таборів. Оздоровчі заклади прийматимуть дітлахів упродовж трьох змін, по 21 день кожна.

У всіх дитячих таборах залізниці до літнього сезону були проведені ремонтні роботи в житлових корпусах та підсобних приміщеннях, облаштовані прилеглі території. У таборах працюють медичні пункти, спортивні майданчики, водойми для купання.

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"