Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

1209 113232

Українська залізнична швидкісна компанія (УЗШК) в ході відкритого конкурсу на визначення оператора з надання послуг харчування для пасажирів у поїздах «Інтерсіті+» і «Інтерсіті» акцептувала пропозицію компанії «Козирна карта». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на колишнього заступника міністра інфраструктури України Олександра Каву.

За його словами, ціна пропозиції «Козирної карти» склала 1,1 млн грн.

«На тендер УЗШКпо кейтерингу в швидкісних поїздах заявилося близько 10 компаній, визнаних українських і світових. Ніколи раніше не подавались, бо знали, що все домовлено заздалегідь. У підсумку, УЗ отримала в рази кращі фінансові умови, а пасажири в рази вищу якість обслуговування», написав на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

Конкурс проводився на надання послуг із забезпечення харчуванням пасажирів у поїздах УЗШКна умовах використання комерційного досвіду, ділової репутації за договором комерційної концесії (з отриманням доходу для УЗШК).

«Козирна карта» є одним з найбільших ресторанних операторів в Україні, представлена по всій країні.

УЗШКстворена в 2012 році для експлуатації швидкісних поїздів. На сьогодні компанія експлуатує 14 пар швидкісних поїздів: 10 швидкісних поїздів Hyundai, два швидкісні потяги «Тарпан» виробництва КВБЗ і два склади локомотивної тяги виробництва КВБЗ.