Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

З початку серпня залізничники зафіксували зростання  вагонопотоку в напрямку порту Чорноморськ, що призвело до накопичення вагонів в очікуванні вивантаження та ускладнило виконання маневрової роботи по станції Чорноморськ-Порт. Залізничники були вимушені вводити обмеження на відвантаження вантажів.

Наразі до досягнення планових показників за серпень по станції залишилося близько сотні вагонів. Так із запланованих 1 тис. 099 вагонів на станції вже навантажено 1 тис, а вивантажено 5 тис. 577 вагонів відповідно до планових 5 тис. 600. Слід зазначити, що робочий парк вагонів на станції збільшився майже на 400 вагонів, що свідчить про її високу завантаженість.

Вивантаження вагонів по станції Чорноморська за червень 2017 року збільшено на 2 тис. 059 вагонів у порівнянні із минулорічними показниками і становить 10 тис. 379 вагонів. Спостерігається збільшення вивантаження зернових і зернобобових вантажів (+1 тис. 982 вагонів), глини (+1 тис. 234), сірки (+948) та олії (+947).

За липень 2017 року вивантаження збільшено на 2 тис. 920 вагонів. За цей місяць вивантаження глини становило 1 тис. 792 вагони, що на 1 тис. 328 вагонів перевищує показник 2016 року.

Для спільної роботи щодо рівномірної організації вантажних операцій вчора в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася нарада за участі працівників станції, Одеської дирекції залізничних перевезень, портових операторів, морського торгового порту Чорноморськ та АМПУ. На нараді колієвласникам довели важливість спільної злагодженої роботи із співвіднесенням бажаних обсягів вантажів та переробної спроможності станції, адже тоді робота буде ефективною.

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"

*Довідково

Ст. Чорноморськ-Порт – це вантажна позакласна станція , яка нараховує 10 парків, 83 колії, серед яких 16 приймально-відправних та 20 сортувально-відправних. Зі станцією співпрацюють 10 під’їзних колій.