Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд RailjetІз середини грудня Чеські залізні дороги (ČD) нададуть пасажирам можливість подорожувати одним із трьох класів.

 

 

У поїздах Railjet, які кожні дві години їздять із Праги в Брно, Відень і Грац, крім першого і другого класів, з'явиться ще й бізнес-клас. Вартість квитків у бізнес-класі буде такою ж, як і в першому, але пасажирам доведеться докупити місцеву або міжнародну плацкарту. Усередині країни тариф залежатиме від того, наскільки рано пасажир купив плацкарту — мінімально вона коштуватиме CZK100. Для міжнародних напрямків вартість плацкарти складе €15 (CZK 415). Пасажири бізнес-класу отримають крісло з підніжкою, розетку і доступ в Інтернет.
Сім поїздів Railjet обійшлися ČD у 2,6 млрд крон. У кожному поїзді в другому класі можуть розміститися 400 пасажирів, в першому — 42 і в бізнес-класі — 6. У поїзді є вагон-ресторан і місця для велосипедів. Він може розвивати швидкість до 230 км/год, однак на території Чехії поїзд йде з максимальною швидкістю в 160 км/год.