Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Поїзд RailjetІз середини грудня Чеські залізні дороги (ČD) нададуть пасажирам можливість подорожувати одним із трьох класів.

 

 

У поїздах Railjet, які кожні дві години їздять із Праги в Брно, Відень і Грац, крім першого і другого класів, з'явиться ще й бізнес-клас. Вартість квитків у бізнес-класі буде такою ж, як і в першому, але пасажирам доведеться докупити місцеву або міжнародну плацкарту. Усередині країни тариф залежатиме від того, наскільки рано пасажир купив плацкарту — мінімально вона коштуватиме CZK100. Для міжнародних напрямків вартість плацкарти складе €15 (CZK 415). Пасажири бізнес-класу отримають крісло з підніжкою, розетку і доступ в Інтернет.
Сім поїздів Railjet обійшлися ČD у 2,6 млрд крон. У кожному поїзді в другому класі можуть розміститися 400 пасажирів, в першому — 42 і в бізнес-класі — 6. У поїзді є вагон-ресторан і місця для велосипедів. Він може розвивати швидкість до 230 км/год, однак на території Чехії поїзд йде з максимальною швидкістю в 160 км/год.