Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Przewozy RegionalneПрацюючі в Польщі залізничні компанії за перші вісім місяців поточного року перевезли 179, 9 млн пасажирів, що на 0,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

 

У серпні компанії перевезли 21,7 млн пасажирів — мінімально більше, ніж в два попередні місяці, коли було зафіксовано щонайменше число перевезених пасажирів у поточному році. Порівняно із серпнем 2013 року перевезення знизилися на 0,4%. З початку поточного року найбільше компанії перевезли в травні — 23,5 млн пасажирів. Враховуючи протяжності трас, перевезення пасажирів у січні–серпні знизилися на 4,4% — до майже 11 млрд пас / км. У серпні падіння становило 5,1% — до 1,6 млрд пас / км.
Найбільші компанії на ринку практично не змінили свою частку на ринку, і лідерами залишалися регіональна Przewozy Regionalne (майже з 30% часткою за кількістю перевезених пасажирів) і PKP Intercity (з близько 40% часткою з урахуванням протяжності трас).