Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Трамвай-поїзд Компанія ROPID, що займається організацією громадського транспорту в Празі, планує з'єднати трамвайні колії із залізницею за допомогою трамвая-поїзда. Він зможе їздити з Праги за місто, наприклад, у Гостивице, Рудних або Мельник.

 

 

 

ROPID збирається з'єднати міські та приміські маршрути. Наприклад, компанія запропонує поїздку на трамваї від Вацлавській площі до району Ржепа, а потім без пересадки до м. Гостивице. Всього планується запустити чотири подібних маршрути.
Перевага нового виду транспорту в тому, що він поєднує в собі швидкість поїзда і гнучкість трамвая. За словами П. Прохазки, директора ROPID, поїзд-трамвай може замінити значну кількість автобусних маршрутів і стати єдиним шляхом розвитку для низки приміських залізничних напрямків у центральній Чехії. Нині для запуску нового транспорту необхідно реконструювати залізничні колії, а також вирішити юридичні питання.