Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Перша високошвидкісна магістральУ гірській провінції Гуйчжоу дотепер ще діє жодної високошвидкісної залізничної магістралі, тому залізниця Гуйян – Гуанчжоу протяжністю 857 км стане першою в провінції високошвидкісної залізничної лінією, яка дозволить з'єднати всі західні райони країни з південною провінцією Гуандун, а також із САР Сянган і Аомень.

 

Маршрут перетинає карстовий ландшафт у південно-західній частині країни і його можна назвати «суперлінії метрополітену». На лінії побудовані 510 мостів і 236 тунелів, вони складають 84% від усієї протяжності дороги. На будівництво було потрібно понад 90 млрд юанів, які асигнували генеральна залізнична корпорація країни й уряди провінцій Гуйчжоу, Гуандун і Гуансі-Чжуанського автономного району. Проектна швидкість руху потягу за маршрутом складає 250 км/год, від Гуйя до Гуанчжоу можна буде доїхати за 4 год., що на 16 год. швидше, ніж зараз.
Нині в провінції Гуйчжоу йде будівництво й інших швидкісних залізниць, які заплановано здати в експлуатацію до 2017 року. Тоді з Гуйя на швидкісних електропоїздах можна буде за 2–4 год. дістатися до адміністративних центрів усіх сусідніх провінцій.