Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Перша високошвидкісна магістральУ гірській провінції Гуйчжоу дотепер ще діє жодної високошвидкісної залізничної магістралі, тому залізниця Гуйян – Гуанчжоу протяжністю 857 км стане першою в провінції високошвидкісної залізничної лінією, яка дозволить з'єднати всі західні райони країни з південною провінцією Гуандун, а також із САР Сянган і Аомень.

 

Маршрут перетинає карстовий ландшафт у південно-західній частині країни і його можна назвати «суперлінії метрополітену». На лінії побудовані 510 мостів і 236 тунелів, вони складають 84% від усієї протяжності дороги. На будівництво було потрібно понад 90 млрд юанів, які асигнували генеральна залізнична корпорація країни й уряди провінцій Гуйчжоу, Гуандун і Гуансі-Чжуанського автономного району. Проектна швидкість руху потягу за маршрутом складає 250 км/год, від Гуйя до Гуанчжоу можна буде доїхати за 4 год., що на 16 год. швидше, ніж зараз.
Нині в провінції Гуйчжоу йде будівництво й інших швидкісних залізниць, які заплановано здати в експлуатацію до 2017 року. Тоді з Гуйя на швидкісних електропоїздах можна буде за 2–4 год. дістатися до адміністративних центрів усіх сусідніх провінцій.