Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгена Кравцова бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності, яке відбувається у місті Рига (Латвія) 19-20 жовтня 2017 року.

Під час засідання Ради розглядалися питання підсумків роботи пасажирського комплексу у міжнародному сполученні за 9 місяців 2017 року, узгодження графіка руху поїздів, плани формування вантажних та контейнерних поїздів на 2017/2018 роки, питання взаєморозрахунків між адміністраціями тощо. У рамках проведення засідань делегація Укрзалізниці планує переговори з керівництвом залізниць Молдови.

Також, будуть проведені переговори з керівниками залізничних адміністрацій Білорусі, Литви, Латвії та Естонії. Ці країни разом з Україною мають намір організувати поїзд «П’яти столиць».

Основними завданнями Ради є координація роботи залізничного транспорту на міждержавному рівні і в залізничному сполученні з третіми країнами, диспетчеризація перевізного процесу, вироблення узгоджених умов і принципів роботи залізничного транспорту.  Довідково: У 1992 році в місті Мінськ главами урядів Співдружності Незалежних Держав було підписано «Угоду про координаційні органи залізничного транспорту Співдружності Незалежних Держав», на основі якої почала діяти Рада залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності (далі - Рада).

Рада є міждержавним органом, що координує роботу залізничного транспорту на міждержавному рівні. Укрзалізниця входить до складу Ради з 1992 року. Членами Ради є залізничні адміністрації країн Європейського Союзу, Грузії та СНД.Джерело: ПАТ "УЗ"