Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» впродовж 2017 – 2018 рр. оновить 20 % парку приміських  поїздів – це наймасштабніші обсяги за останні 10 років. Зокрема, у 2017 році буде оновлено 93 секції, а у 2018 – 159 секцій електропоїздів. Про це на засіданні Уряду повідомив в. о. голови правління товариства Євген Кравцов.

 

Завдяки капітальному ремонту приміських поїздів подовжується термін експлуатації та удосконалюються салони, покращуються інші характеристики. «Я особисто перевірив якість ремонту електропоїзда на маршруті, вона хороша, а кошти у 10 разів менші, ніж на придбання нового приміського поїзда»,  - зазначив Євген Кравцов.

Також планується оновлювати і дизель-поїзди. Загалом у 2018 та 2019 рр. залізничники розраховують придбати 11 складів. Інший напрямок — це реалізація проектів з використання вживаних дизель-поїздів з інших країн. «Наразі вивчаємо економічний ефект  та технічні можливості», - розповів Євген Кравцов.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», до оновлення рухомого складу планується залучати і місцеві органи влади. «У наступні три роки плануємо реалізувати програму залучення місцевих громад та інвестицій європейських фінансових інституцій для якісного оновлення приміського рухомого складу. Це дієвий механізм, щоб змінити стан парку», - зазначив керівник компанії.  

Євген Кравцов розповів і про розвиток електронних сервісів, у тому числі і для запобігання безквитковому проїзду.

Раніше повідомлялося, що із використанням модернізованих електричок  на Київщині буде реалізовано пілотний проектДжерело: ПАТ "УЗ"