Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ПАТ «Укрзалізниця» впродовж 2017 – 2018 рр. оновить 20 % парку приміських  поїздів – це наймасштабніші обсяги за останні 10 років. Зокрема, у 2017 році буде оновлено 93 секції, а у 2018 – 159 секцій електропоїздів. Про це на засіданні Уряду повідомив в. о. голови правління товариства Євген Кравцов.

 

Завдяки капітальному ремонту приміських поїздів подовжується термін експлуатації та удосконалюються салони, покращуються інші характеристики. «Я особисто перевірив якість ремонту електропоїзда на маршруті, вона хороша, а кошти у 10 разів менші, ніж на придбання нового приміського поїзда»,  - зазначив Євген Кравцов.

Також планується оновлювати і дизель-поїзди. Загалом у 2018 та 2019 рр. залізничники розраховують придбати 11 складів. Інший напрямок — це реалізація проектів з використання вживаних дизель-поїздів з інших країн. «Наразі вивчаємо економічний ефект  та технічні можливості», - розповів Євген Кравцов.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», до оновлення рухомого складу планується залучати і місцеві органи влади. «У наступні три роки плануємо реалізувати програму залучення місцевих громад та інвестицій європейських фінансових інституцій для якісного оновлення приміського рухомого складу. Це дієвий механізм, щоб змінити стан парку», - зазначив керівник компанії.  

Євген Кравцов розповів і про розвиток електронних сервісів, у тому числі і для запобігання безквитковому проїзду.

Раніше повідомлялося, що із використанням модернізованих електричок  на Київщині буде реалізовано пілотний проектДжерело: ПАТ "УЗ"