Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ПАТ «Укрзалізниця» зменшила відтермінування платежів до 10 банківських днів з дати постачання товарів та послуг для потреб компанії, за умови реєстрації податкової накладної. Це сприятиме подальшому реформуванню системи закупівель, а також знизить закупівельні ціни та зменшить рівень корупції. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 За словами керівника компанії, такі кроки зміцнюватимуть взаємовигідну та справедливу співпрацю з партнерами-постачальниками продукції для залізничної галузі, а розрахунки здійснюватимуться на ринкових умовах.  «Те, що в діючих договорах період відтермінування платежу з дати поставки сягає до 90 банківських днів, а подекуди навіть більше, заважає чесній конкуренції під час торгів. Не всі потенційні учасники тендерів чи виробники продукції можуть собі дозволити таке тривале очікування платежів. Також прискорення оплати ліквідує можливість для нелегальних домовленостей щодо прискорення оплати. Таким чином ми зменшимо поле для корупції при закупівлях», - зазначив Євген Кравцов.  

Запропонований термін оплати підвищить довіру як Укрзалізниці до постачальників, так і постачальників до товариства. Це черговий крок до клієнтоорієнтованості компанії.

За словами Євгена Кравцова, зміна терміну оплати дасть змогу закуповувати матеріально-технічні ресурси за більш низькими цінами, а також усуне ризики для партнерів компанії, пов’язані з тривалим відтермінуванням платежу.

«У ПАТ «Укрзалізниця» значні обсяги закупівель, і ми очікуємо, що зменшення періоду відтермінування платежів дозволить збільшити кількість безпосередніх виробників під час здійснення публічних закупівель та дасть можливість заощаджувати близько 600 млн грн щорічно»,- зауважив Євген Кравцов.Джерело: ПАТ "УЗ"