Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» зменшила відтермінування платежів до 10 банківських днів з дати постачання товарів та послуг для потреб компанії, за умови реєстрації податкової накладної. Це сприятиме подальшому реформуванню системи закупівель, а також знизить закупівельні ціни та зменшить рівень корупції. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 За словами керівника компанії, такі кроки зміцнюватимуть взаємовигідну та справедливу співпрацю з партнерами-постачальниками продукції для залізничної галузі, а розрахунки здійснюватимуться на ринкових умовах.  «Те, що в діючих договорах період відтермінування платежу з дати поставки сягає до 90 банківських днів, а подекуди навіть більше, заважає чесній конкуренції під час торгів. Не всі потенційні учасники тендерів чи виробники продукції можуть собі дозволити таке тривале очікування платежів. Також прискорення оплати ліквідує можливість для нелегальних домовленостей щодо прискорення оплати. Таким чином ми зменшимо поле для корупції при закупівлях», - зазначив Євген Кравцов.  

Запропонований термін оплати підвищить довіру як Укрзалізниці до постачальників, так і постачальників до товариства. Це черговий крок до клієнтоорієнтованості компанії.

За словами Євгена Кравцова, зміна терміну оплати дасть змогу закуповувати матеріально-технічні ресурси за більш низькими цінами, а також усуне ризики для партнерів компанії, пов’язані з тривалим відтермінуванням платежу.

«У ПАТ «Укрзалізниця» значні обсяги закупівель, і ми очікуємо, що зменшення періоду відтермінування платежів дозволить збільшити кількість безпосередніх виробників під час здійснення публічних закупівель та дасть можливість заощаджувати близько 600 млн грн щорічно»,- зауважив Євген Кравцов.Джерело: ПАТ "УЗ"