Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

«Укрзалізниця» також є бізнес-компанією, яка має намір відбудовувати свої стосунки з ринком на рівних», - заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час зустрічі з учасниками ринку залізничних перевезень, що відбулася сьогодні, 10 листопада, у Державній регуляторній службі України.

Основним питанням, що обговорили учасники зустрічі, стала тарифна політика Укрзалізниці. Представники товариства переконані в необхідності конструктивного діалогу зі створення дієвої моделі індексації, що ґрунтуватиметься на можливостях ринку та потребах залізничної галузі. «Ми свідомі того, що бізнесу необхідно розуміти структуру тарифу та знати, скільки будуть коштувати залізничні перевезення. Це дозволить нашим клієнтам і нам проводити довготривале планування інвестицій та собівартості продукції. Натомість нам необхідна ясність від наших партнерів, якою буде вартість продукції наших основних постачальників, для того щоб планувати свої капітальні вкладення на кілька років», - наголосив Євген Кравцов.

За словами очільника Укрзалізниці, для розвитку економіки держави учасники перевізного процесу мають перейти від суперництва до партнерства. Рівні умови мають бути як для бізнесу, так і для залізниці. «Ми не просимо багато. Ми вимагаємо для залізничного транспорту рівні умови, як для бізнесу. Наприклад, ми індексували тариф на 15 %, а продукція, що ми використовуємо, здорожчала подекуди на 30-40 %», - зауважив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Під час зустрічі клієнти Укрзалізниці зазначили, що якість роботи залізничного транспорту покращилася: збільшилася прозорість у наданні інформації, відчуваються результати боротьби з корупцією. Учасники зустрічі домовилися розробити меморандум про порозуміння з питань регулювання тарифів на вантажні залізничні перевезення. Уже найближчим часом буде створена робоча група для підготовки такого документа.Джерело: ПАТ "УЗ"