Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

«Укрзалізниця» також є бізнес-компанією, яка має намір відбудовувати свої стосунки з ринком на рівних», - заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час зустрічі з учасниками ринку залізничних перевезень, що відбулася сьогодні, 10 листопада, у Державній регуляторній службі України.

Основним питанням, що обговорили учасники зустрічі, стала тарифна політика Укрзалізниці. Представники товариства переконані в необхідності конструктивного діалогу зі створення дієвої моделі індексації, що ґрунтуватиметься на можливостях ринку та потребах залізничної галузі. «Ми свідомі того, що бізнесу необхідно розуміти структуру тарифу та знати, скільки будуть коштувати залізничні перевезення. Це дозволить нашим клієнтам і нам проводити довготривале планування інвестицій та собівартості продукції. Натомість нам необхідна ясність від наших партнерів, якою буде вартість продукції наших основних постачальників, для того щоб планувати свої капітальні вкладення на кілька років», - наголосив Євген Кравцов.

За словами очільника Укрзалізниці, для розвитку економіки держави учасники перевізного процесу мають перейти від суперництва до партнерства. Рівні умови мають бути як для бізнесу, так і для залізниці. «Ми не просимо багато. Ми вимагаємо для залізничного транспорту рівні умови, як для бізнесу. Наприклад, ми індексували тариф на 15 %, а продукція, що ми використовуємо, здорожчала подекуди на 30-40 %», - зауважив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Під час зустрічі клієнти Укрзалізниці зазначили, що якість роботи залізничного транспорту покращилася: збільшилася прозорість у наданні інформації, відчуваються результати боротьби з корупцією. Учасники зустрічі домовилися розробити меморандум про порозуміння з питань регулювання тарифів на вантажні залізничні перевезення. Уже найближчим часом буде створена робоча група для підготовки такого документа.Джерело: ПАТ "УЗ"