Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ee03cff899bd20f12c32733982dcba3b 142599491292Упродовж січня-квітня 2015 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 18 дорожньо-транспортних подій, що на 6 менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, по 3 ДТП було зафіксовано на Донецькій, Південно-Західній та Придніпровській залізницях, 5 – на Львівській та 4 – на Одеській залізниці. Унаслідок ДТП за чотири місяці цього року загинуло 3 особи і 15 було травмовано.

 

Усі дорожньо-транспортні події на переїздах та коліях стаються через грубе порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. Саме з цієї причини 9 травня сталося ДТП на перегоні Колійний пост 24 км – Колійний пост 30 км дільниці Чорноморська – Берегова Одеської залізниці. Водій легкового автомобіля ВАЗ-2106 проігнорував звукову та світлову сигналізацію залізничного переїзду, виїхав на колію й спричинив зіткнення з вантажним поїздом. Водій та два пасажири зникли з місця події. Унаслідок ДТП ніхто не постраждав, водночас було затримано шість вантажних поїздів на час від 8 хвилин до 2 год. 18 хв.

 

Укрзалізниця в черговий раз закликає водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними і дисциплінованими на залізничних переїздах.