Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ee03cff899bd20f12c32733982dcba3b 142599491292Упродовж січня-квітня 2015 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 18 дорожньо-транспортних подій, що на 6 менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, по 3 ДТП було зафіксовано на Донецькій, Південно-Західній та Придніпровській залізницях, 5 – на Львівській та 4 – на Одеській залізниці. Унаслідок ДТП за чотири місяці цього року загинуло 3 особи і 15 було травмовано.

 

Усі дорожньо-транспортні події на переїздах та коліях стаються через грубе порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. Саме з цієї причини 9 травня сталося ДТП на перегоні Колійний пост 24 км – Колійний пост 30 км дільниці Чорноморська – Берегова Одеської залізниці. Водій легкового автомобіля ВАЗ-2106 проігнорував звукову та світлову сигналізацію залізничного переїзду, виїхав на колію й спричинив зіткнення з вантажним поїздом. Водій та два пасажири зникли з місця події. Унаслідок ДТП ніхто не постраждав, водночас було затримано шість вантажних поїздів на час від 8 хвилин до 2 год. 18 хв.

 

Укрзалізниця в черговий раз закликає водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними і дисциплінованими на залізничних переїздах.