Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Учора, 15 листопада, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця» Ростислав Курінько на запрошення кафедри маркетингу та управління бізнесом Києво-Могилянської академії виступив перед студентами з гостьовою лекцією. Для майбутніх менеджерів це стало хорошою можливістю дізнатися, що таке корпоративна соціальна відповідальність та яке місце вона посідає в сучасному діловому світі на прикладі компанії-лідера української транспортної галузі. Тому не дивно, що виступ Ростислава Курінька викликав жвавий інтерес і серед студентства, і серед викладачів. Адже не кожен день до аудиторій приходить саме фахівець-практик.

 У відкритому діалозі представник залізниці та студенти обговорили основні напрямки реформування товариства і, зокрема, стратегічний підхід до управління питаннями соціальної відповідальності та сталого розвитку. Невипадково мовою спілкування була обрана виключно англійська, адже уявити діяльність сучасної міжнародної компанії поза глобальним контекстом неможливо. Студенти жваво цікавились, як сьогодні розвивається ПАТ «Укрзалізниця», а також які стратегічні цілі та завдання воно перед собою ставить. На всі запитання молодь отримала конкретні відповіді, що були підкріплені цікавими фактами і прикладами.

«Сьогодні корпоративна соціальна відповідальність є одним з ключових пріоритетів ПАТ «Укрзалізниця». Ця ідеологія майже «на рівні ДНК» закладена в нову стратегію розвитку товариства, а також повністю підтримується керівництвом компанії. Сфера діяльності та вплив товариства є надзвичайно суттєвими і багатовимірними, вони торкаються майже всіх аспектів життя українського суспільства. Саме тому компанія має враховувати цей вплив та наслідки в процесі прийняття всіх стратегічних рішень, особливо якщо прагне забезпечити процвітання нашої країни та власний стабільний розвиток. Зараз компанія переживає дуже важливий період трансформації та реформування як у сфері корпоративних перетворень, так і побудови нової моделі роботи, що зумовлена зростанням соціальної відповідальності та ринковими цілями ПАТ «Укрзалізниця». Важливі етапи вже пройдені, але попереду потрібно зробити ще багато кроків на шляху до побудови сучасної, розвиненої та успішної компанії світового зразка», - підкреслив Ростислав Курінько.

Наприкінці лекції він побажав студентам успіхів у навчанні та закликав їх приділяти велику увагу вивченню кращих українських і міжнародних практик, формувати критичне мислення та високопрофесійне ставлення до роботи.Джерело: ПАТ "УЗ"