Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Вантажні перевезенняЗалізниці України протягом двох місяців поточного року перевезли 49,7 млн т вантажів, що становить 76,6% до аналогічного періоду минулого року.

 

 

 

У внутрішньому сполученні перевезено майже 19,5 млн т, імпортні перевезення становлять понад 5,9 млн т, експортні — 18,95 млн т, транзитні — майже 5,3 млн т.
Обсяги імпортних залізничних перевезень порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилися на 13,3%, обсяги експорту зменшилися на 14,6%; внутрішні перевезення знизилися майже на 47%, транзитні перевезення — на 17,6%.

У загальних обсягах вантажів перевезення кам’яного вугілля знизилися на 40%; нафти і нафтопродуктів — на 30,5%; руди залізної і марганцевої — на 6,2%; чорних металів — на 30,4%; коксу — на 28,4%. Збільшилися перевезення руди кольорової та марганцевої та цементу.

У внутрішньому сполученні спостерігається зростання обсягів перевезень зерна на 62%; мінбудматеріалів — на 11,6%; цементу — на 8%.

Збільшення обсягів імпортних вантажів відбулося за рахунок кам’яного вугілля  — 13,3%; руди кольорової і сірчаної сировини — майже на 43%; хімікатів — на 54,4%; коксу — на 55,5%.

Серед експортних вантажів збільшилися перевезення руди кольорової та марганцевої — на 15,3%, брухту чорних металів — на 49% та  лісових вантажів. Серед транзитних вантажів спостерігається позитивна динаміка кам’яного вугілля (на 47,2%); руди залізної і марганцевої — на 16,8%; машин і устаткування — на 24,2%.