Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 17 листопада в Києві взяв участь у презентації проекту логістичної стратегії і плану дій для України, розроблених за підтримки Світового банку. Він подякував представникам Світового банку за підтримку в реформуванні транспортної галузі України для побудови ефективної логістичної системи. 

Як заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», Національна Логістична стратегія і Національна Транспортна стратегія повинні знаходитися в повній відповідності одна з одною і чітко визначати, як вони розвиватимуться у довгостроковій перспективі. На його думку, слід першочергово встановити критерії, за якими буде розвиватися логістичний сектор країни, щоб забезпечити потреби економіки.

У свою чергу, Національна транспортна стратегія має визначити пріоритети розвитку видів транспорту та окреслити конкретний план дій для розвитку логістичної стратегії. У національній логістичній системі Укрзалізниця визначила для себе наступні основні напрямки: розширення спектру послуг, розвиток інтермодальних перевезень та логістичних центрів.

Крім того, у Стратегії розвитку компанії передбачено підвищення якості вже наданих послуг щодо швидкості, надійності та збереження доставки вантажів. «Нагальним для вирішення є питання тарифів на послуги залізничного транспорту. При розробці нових підходів нам надзвичайно важливо, щоб ціна на послуги залізничного транспорту забезпечувала не тільки покриття витрат, а й забезпечувала інвестиційний ресурс для розвитку галузі», – наголосив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» підкреслив, що Логістична Стратегія також має відображати ключові моменти, передбачені в проекті закону про залізничний транспорт. Зокрема, зазначалося, що для подальшої лібералізації ринку необхідно визначити її конкретні механізми і форми, що зберегло б і підвищило конкурентоздатність залізничного транспорту. «Країни ЄС знайшли для цього комплексне рішення. Зокрема, у Європі розвиток, утримання інфраструктури, а також пасажирські перевезення фінансуються за рахунок бюджету», – підсумував сказав Євген Кравцов.

 Джерело: ПАТ "УЗ"