Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 17 листопада в Києві взяв участь у презентації проекту логістичної стратегії і плану дій для України, розроблених за підтримки Світового банку. Він подякував представникам Світового банку за підтримку в реформуванні транспортної галузі України для побудови ефективної логістичної системи. 

Як заявив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», Національна Логістична стратегія і Національна Транспортна стратегія повинні знаходитися в повній відповідності одна з одною і чітко визначати, як вони розвиватимуться у довгостроковій перспективі. На його думку, слід першочергово встановити критерії, за якими буде розвиватися логістичний сектор країни, щоб забезпечити потреби економіки.

У свою чергу, Національна транспортна стратегія має визначити пріоритети розвитку видів транспорту та окреслити конкретний план дій для розвитку логістичної стратегії. У національній логістичній системі Укрзалізниця визначила для себе наступні основні напрямки: розширення спектру послуг, розвиток інтермодальних перевезень та логістичних центрів.

Крім того, у Стратегії розвитку компанії передбачено підвищення якості вже наданих послуг щодо швидкості, надійності та збереження доставки вантажів. «Нагальним для вирішення є питання тарифів на послуги залізничного транспорту. При розробці нових підходів нам надзвичайно важливо, щоб ціна на послуги залізничного транспорту забезпечувала не тільки покриття витрат, а й забезпечувала інвестиційний ресурс для розвитку галузі», – наголосив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» підкреслив, що Логістична Стратегія також має відображати ключові моменти, передбачені в проекті закону про залізничний транспорт. Зокрема, зазначалося, що для подальшої лібералізації ринку необхідно визначити її конкретні механізми і форми, що зберегло б і підвищило конкурентоздатність залізничного транспорту. «Країни ЄС знайшли для цього комплексне рішення. Зокрема, у Європі розвиток, утримання інфраструктури, а також пасажирські перевезення фінансуються за рахунок бюджету», – підсумував сказав Євген Кравцов.

 Джерело: ПАТ "УЗ"