Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ПАТ «Укрзалізниця» повторно оголосило в системі Prozorro процедуру закупівлі шести дизельних поїздів у тривагонному складі з очікуваною вартістю 1,062 млрд грн з ПДВ за всю партію. Придбання дизель-поїздів передбачено консолідованим фінансовим планом товариства на 2017 рік. Вони використовуватимуться для регіональних пасажирських перевезень.

 Оновлення пасажирського рухомого складу, як зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, є одним із пріоритетних напрямків діяльності товариства. У повторних торгах очікувана вартість закупівлі дизель-поїздів залишилася незмінною.

«Пропозиції від учасників – до 18 грудня, аукціон запланований на січень. Повторно вийшли на торги, але за ціною, як і у березні. Системно оновлюємо пасажирський склад!», – повідомив Євген Кравцов у Twitter.

Наразі оновлення рухомого складу для приміських перевезень відбувається і шляхом модернізації та капітальних ремонтів. Так, на маршрути вийшли модернізовані цьогоріч електрички Львів – Трускавець, Фастів – Ворожба та Київ – Роток – Київ. Ще чотири модернізовані електрички вийдуть із заводу до кінця 2017 року. Також триває й капітальний ремонт, цьогоріч його обсяги більші, ніж минулого.

«Із введенням нового графіка плануємо розпочати пілотний проект – це «човниковий» рух електропоїздів на пріоритетних напрямках київського залізничного вузла. Тобто модернізовані електрички використовуватимуться для приміського залізничного сполучення між Києвом, Ірпенем, Бучею, Немішаєвим та Броварами з інтервалом руху 20-25 хвилин. Такі перевезення будуть зручними для жителів міст-супутників, які працюють у столиці, зменшиться навантаження на автотранспорт», – розповів Євген Кравцов.

З початку року залізничники виконали капітальний ремонт, у тому числі. з подовженням терміну служби та окремими модернізаціями 53 секцій електропоїздів (11 складів) на 301 млн грн. За весь минулий рік було капітально відремонтовано 60 секцій або 12 приміських поїздів.

Раніше повідомлялося, що ПАТ «Укрзалізниця» упродовж цього та наступного років капітально відремонтує загалом майже 20% парку приміських поїздів. «У 2017 році буде оновлено 93 секції, а у 2018 – 159 секцій електропоїздів. Це найбільше за останнє десятиріччя»,  – зазначив Євген Кравцов.

Також оновлюється і рухомий склад для перевезення пасажирів у далекому сполученні. Цього року товариство вперше за тривалий період закупило 50 нових пасажирських вагонів. Наразі продовжується постачання.Джерело: ПАТ "УЗ"