Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Якщо дати розуміння людям, що їхня робота контролюється навіть на рівні перших керівників, дисципліна й відповідальність повернуться. Таку думку висловив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов в ексклюзивному інтерв’ю «Економічній правді».

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» розповів, що є велика програма запровадження нових сервісів з обслуговування: «Перший напрямок пов'язаний з харчуванням. Це вже працює. Другий напрямок — ланч-бокси, які ми вже оголосили та плануємо запустити впродовж місяця. Наступний напрямок — до кінця 2017 року плануємо запровадити продаж книг.

Прогнозуючи зміни в пасажирському секторі, Євген Кравцов запевнив: «До кінця 2017 року ніяких підвищень вартості пасажирських квитків не буде. У 2018 році нам необхідно критично поглянути на цю проблему». Також в.о голови правління ПАТ «Укрзалізниця» розповів про подальші плани з цього питання: «До кінця 2017 року ми презентуємо ініціативу про виділення кількох класів поїздів. Умовно ми їх розділили на три категорії: комфорт, стандарт і економ. Плануємо виділити поїзди, у яких можна забезпечити високий рівень сервісу, але взамін просимо скасувати держрегулювання вартості перевезення. Це не соціально незахищені верстви населення, а люди, які свідомо купують найбільш якісні послуги й готові за це платити». Євген Кравцов додав, що соціальні перевезення також залишаться: «При цьому ми залишаємо держрегулювання й погоджуємо зміни в тарифі з державою».

Коментуючи тему тендерів ПАТ «Укрзалізниця», Євген Кравцов зауважив: «Моє питання — щоб ціни, номенклатура й обсяги закупівель відповідали інтересам УЗ. Якщо є інші виробники, вони повинні виходити на тендер. Якщо вони мають кращу пропозицію, вони мають вигравати». Що стосується можливого стороннього впливу на Укрзалізницю, то є органи, які формально мають інструментарій щодо запитів взаємодії з Укрзалізницею. «У нас є формальна взаємодія — засідання транспортного та бюджетного комітетів, де УЗ бере участь, відповідає на питання депутатів», - розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідаючи на питання щодо антикорупційних заходів, Євген Кравцов зауважив, що говорити про цифри розкрадань, не передавши факти в правоохоронні органи, - невідповідально для керівника компанії. «Можу назвати напрямки боротьби з розкраданнями, неефективністю й надмірним впливом політики. На крупному рівні — закупівлі та пов`язані з цим питання. Наступний момент — ми відмовилися від практики підняття ціни за договорами постачання дизелю».

Прогнозуючи кадрові зміни, Євген Кравцов розповів: «Нам потрібно провести певні корегування на рівні топ-менеджменту. Є питання, робити це до формування наглядової ради чи після. Я прислухаюся в цьому питанні до позиції акціонера — Кабінету Міністрів». Він також додав, що певні зміни вже проводяться, причому суттєві, адже компанія однозначно вимагає оновлення кадрів.

З повною версією інтерв’ю в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова можна ознайомитися на сайті «Економічної правди».Джерело: ПАТ "УЗ"