Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Укрзалізниця до кінця  2017 року оновить 50 % пасажирських вагонів, що курсують до Маріуполя. А у наступному році будуть оновлені усі вагони цього напрямку. Про це, сьогодні, 20 листопада, під час огляду поїзда №84 Київ-Маріуполь повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Наразі усі вагони купе та люкc поїзду №84 Київ-Маріуполь пройшли капітально-відновлювальний ремонт та за комфортом не поступаються новим.  «Переваги відновленого вагону очевидні: вагон як новий та відповідає усім вимогам. Укрзалізниця вимушена вирішувати проблему старіння парку у  кількох напрямках: купляти нові вагони та ремонтувати наявні. Вартість проведення капітально-відновлювального ремонту одного вагона – 8,5 млн грн, що у три рази дешевше, ніж купити новий вагон. У результаті подовжуємо термін експлуатації вагону на 15 років», - прокоментував Євген Кравцов.

Під час проведення капітально-відновлювального ремонту (КВР) вагон повністю модернізується: встановлюються системи кондиціонування повітря, вакуумні туалети, нові вікна, у кожному купе встановлюються розетки для потреб пасажирів, у тамбурі та вагоні використовується антивандальне покриття. Також модернізується купе провідника, де встановлюється спеціальні автоматичні системи керування вагоном,  мікрохвильова піч, тощо. При проведенні капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів на 94% використовуються комплектуючі вітчизняного виробництва.

Станом на листопад поточного року КВР проведений на 28 пасажирських вагонах. До кінця року буде таким видом ремонту буде оновлено ще 40 вагонів. Також до кінця року буде Укрзалізниця отримає 12 новозбудованих вагонів до 38 вже отриманих. Усі вагони відразу будуть включені до поїздів у популярних напрямках.

«Для України та Укрзалізниці сполучення з Маріуполем має стратегічне та символічне значення. Залізниця нині –  єдиний транспорт, що поєднує регіон з іншими областями України. Пасажири мають подорожувати у чистих, комфортних вагонах, а подорожі залишати лише приємні враження», - резюмував Євген Кравцов.Джерело: ПАТ "УЗ"