Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

Укрзалізниця до кінця  2017 року оновить 50 % пасажирських вагонів, що курсують до Маріуполя. А у наступному році будуть оновлені усі вагони цього напрямку. Про це, сьогодні, 20 листопада, під час огляду поїзда №84 Київ-Маріуполь повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Наразі усі вагони купе та люкc поїзду №84 Київ-Маріуполь пройшли капітально-відновлювальний ремонт та за комфортом не поступаються новим.  «Переваги відновленого вагону очевидні: вагон як новий та відповідає усім вимогам. Укрзалізниця вимушена вирішувати проблему старіння парку у  кількох напрямках: купляти нові вагони та ремонтувати наявні. Вартість проведення капітально-відновлювального ремонту одного вагона – 8,5 млн грн, що у три рази дешевше, ніж купити новий вагон. У результаті подовжуємо термін експлуатації вагону на 15 років», - прокоментував Євген Кравцов.

Під час проведення капітально-відновлювального ремонту (КВР) вагон повністю модернізується: встановлюються системи кондиціонування повітря, вакуумні туалети, нові вікна, у кожному купе встановлюються розетки для потреб пасажирів, у тамбурі та вагоні використовується антивандальне покриття. Також модернізується купе провідника, де встановлюється спеціальні автоматичні системи керування вагоном,  мікрохвильова піч, тощо. При проведенні капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів на 94% використовуються комплектуючі вітчизняного виробництва.

Станом на листопад поточного року КВР проведений на 28 пасажирських вагонах. До кінця року буде таким видом ремонту буде оновлено ще 40 вагонів. Також до кінця року буде Укрзалізниця отримає 12 новозбудованих вагонів до 38 вже отриманих. Усі вагони відразу будуть включені до поїздів у популярних напрямках.

«Для України та Укрзалізниці сполучення з Маріуполем має стратегічне та символічне значення. Залізниця нині –  єдиний транспорт, що поєднує регіон з іншими областями України. Пасажири мають подорожувати у чистих, комфортних вагонах, а подорожі залишати лише приємні враження», - резюмував Євген Кравцов.Джерело: ПАТ "УЗ"