Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

41eda5da33b9b4bbe8e4a1cb5e152f4fУ серпні 2015 року в поїздах Інтерсіті+ та Інтерсіті Української залізничної швидкісної компанії подорожували 313,3 тис. пасажирів. Це є рекордним значенням за всю історію діяльності компанії.

Попередній максимальний показник було зафіксовано в липні цього року – тоді було перевезено 304 тисячі пасажирів. Перевищити цю цифру  вдалося, зокрема, завдяки курсуванню додаткових поїздів: упродовж серпня щоденно курсував поїзд № 761/762 Київ – Одеса – Київ, а також двічі на тиждень, у дні пікових пасажиропотоків, – поїзди  №  727/728 Київ – Харків –Київ та № 745/746 Дарниця, Київ – Львів – Київ, Дарниця, 

Загалом упродовж червня-серпня 2015 року було перевезено майже 890 тис. пасажирів, що майже вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року (480 тис. пасажирів) та значно більше аналогічного показника 2013 року (580 тис. пасажирів).

Команда Української залізничної швидкісної компанії вдячна пасажирам за довіру та за вибір швидкості, сервісу й комфорту поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. 

Прес-центр Укрзалізниці