Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Перевезення нафтиОбсяги перевезень нафти і нафтопродуктів по залізниці США продовжують рости.

 

 

За даними Асоціації американських залізниць (AAR), за перші 7 місяців нинішнього року було перевезено 459 550 вагонів нафти і нафтопродуктів, що на 9% більше порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Більше половини цих вагонів перевозили нафту. Обсяги перевезень склали 759 тис. бар. / добу, що еквівалентно 8% видобутку нафти в США.
Зростання залізничних перевезень нафти почалося в середині 2011 року. Тоді нафту і нафтопродукти перевозили в середньому близько 7 тис. вагонів на тиждень. У липні нинішнього року цей показник, за даними AAR, досяг майже 16 тис.
Міністерство транспорту вимагає протягом двох років припинити використання десятків тисяч цистерн, якщо вони не будуть модифіковані відповідно до нових стандартів безпеки. Будуть також введені обмеження швидкості, вдосконалені гальмівні системи і тестування горючих рідин, включаючи нафту. З жовтня 2015 року необхідно буде використовувати цистерни для перевезення нафти з більш товстих сталевих листів.
На остаточне узгодження правил, запропонованих американським Мінтрансом, буде потрібно не один місяць. Після прийняття вони торкнуться приблизно 20 типів вагонів, що перевозять легкозаймисті речовини.

 

Нагадаємо: міністерством транспорту США створено нові правила перевезення нафти і нафтопродуктів по залізниці, спрямовані на забезпечення безпеки перевезень.