Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

За оперативними даними, у 2017 році, вперше за період з 2007 року, ПАТ «Укрзалізниця» збільшила експлуатаційний вантажообіг локомотивів на 3,4% - до 302 млрд ткм брутто. В тому числі транзитні перевезення зросли на 2% та склали 20,1 млрд ткм. Пасажирообіг збільшився на 3,6 % та склав 28 млрд пас. км.

Аналіз основних показників роботи товариства за 12 місяців 2017 року порівняно з відповідним періодом 2016 року свідчить, що таких позитивних результатів вдалося досягти завдяки кільком чинникам. Серед них, зокрема, зростання робочого парку вагонів у середньому за добу на 11681 вагон (9,6%), а також збільшення показників навантаження в середньому за добу на 673 вагони (6%) та на 40516 тонн (5,7%). Додатковим позитивним ефектом слугувало зменшення простою вагона під однією вантажною операцією на 1,3% або на 0,8 години.

Усе це в сукупності з покращенням операційної ефективності дає підстави ПАТ  «Укрзалізниця» очікувати позитивного фінансового результату за підсумками роботи в 2017 році.

 

 

 Джерело: ПАТ "УЗ"