Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

597586 w 300Залізниці України в липні перевезли в дальньому сполученні 9.1 млн. пасажирів, що на 9,4% або 0,6 млн осіб менше, ніж у липні 2014 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Доходи від цих перевезень склали 594,8 млн. гривень, що на 70,1 млн. гривень або на 13,4% більше плану. При цьому очікувані витрати від пасажирських перевезень знизилися майже на 6,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
"Разом з тим пасажирські перевезення залишаються збитковими. Орієнтовно збитки від пасажирських перевезень у дальньому сполученні за липень 2015 зменшилися на 39,8% в порівнянні з липнем 2014 року, а за сім місяців цього року - на 17% порівняно з відповідним періодом минулого року ", - відзначає" Укрзалізниця ".

 


У липні на залізниці призначили 10 додаткових поїздів і задіяли понад 200 додаткових вагонів у південному і західному напрямках, збільшили періодичність курсування семи пасажирських поїздів.


"Завдяки призначення додаткових поїздів залізничникам вдалося забезпечити наявність в касах квитків у напрямку Одеси, Генічеська, Бердянська, Івано-Франківська та інших популярних міст", - йдеться в прес-релізі.