Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

597586 w 300Залізниці України в липні перевезли в дальньому сполученні 9.1 млн. пасажирів, що на 9,4% або 0,6 млн осіб менше, ніж у липні 2014 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Доходи від цих перевезень склали 594,8 млн. гривень, що на 70,1 млн. гривень або на 13,4% більше плану. При цьому очікувані витрати від пасажирських перевезень знизилися майже на 6,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
"Разом з тим пасажирські перевезення залишаються збитковими. Орієнтовно збитки від пасажирських перевезень у дальньому сполученні за липень 2015 зменшилися на 39,8% в порівнянні з липнем 2014 року, а за сім місяців цього року - на 17% порівняно з відповідним періодом минулого року ", - відзначає" Укрзалізниця ".

 


У липні на залізниці призначили 10 додаткових поїздів і задіяли понад 200 додаткових вагонів у південному і західному напрямках, збільшили періодичність курсування семи пасажирських поїздів.


"Завдяки призначення додаткових поїздів залізничникам вдалося забезпечити наявність в касах квитків у напрямку Одеси, Генічеська, Бердянська, Івано-Франківська та інших популярних міст", - йдеться в прес-релізі.