Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Японські рейкиКомпанія Mitsubishi Heavy Industries відкрила перший в Японії центр випробувань технічних засобів залізничного транспорту.

 

 

Випробувальний центр розташований на заводі компанії Mitsubishi у м. Міхара. Передбачається, що його послугами користуватимуться як приватні, так і державні компанії та організації, які беруть участь у реалізації національної стратегії розвитку ринку експорту створених в Японії нових технологій у сфері рейкового транспорту.

У складі центру є кільцева випробувальна лінія суміщеної колії — 1435 і 1067 мм, швидкість руху по якій може досягати 100 км/год. Протяжність лінії — 3,2 км. Передбачена також можливість проводити випробування рухомого складу колії 1000 мм. Одна з ділянок лінії прокладена на естакаді. Якість компонентів верхньої будови колії, радіуси кривих і величини ухилів відповідають світовим стандартам. Є устаткування для контролю рівня шуму і вібрації, перевірки пристроїв електропостачання, сигналізації, зв'язку й управління рухом.