Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Японські рейкиКомпанія Mitsubishi Heavy Industries відкрила перший в Японії центр випробувань технічних засобів залізничного транспорту.

 

 

Випробувальний центр розташований на заводі компанії Mitsubishi у м. Міхара. Передбачається, що його послугами користуватимуться як приватні, так і державні компанії та організації, які беруть участь у реалізації національної стратегії розвитку ринку експорту створених в Японії нових технологій у сфері рейкового транспорту.

У складі центру є кільцева випробувальна лінія суміщеної колії — 1435 і 1067 мм, швидкість руху по якій може досягати 100 км/год. Протяжність лінії — 3,2 км. Передбачена також можливість проводити випробування рухомого складу колії 1000 мм. Одна з ділянок лінії прокладена на естакаді. Якість компонентів верхньої будови колії, радіуси кривих і величини ухилів відповідають світовим стандартам. Є устаткування для контролю рівня шуму і вібрації, перевірки пристроїв електропостачання, сигналізації, зв'язку й управління рухом.