Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Швидкісна залізницяПерше випробування швидкісної залізниці, яка зв'яже Токіо з островом Хоккайдо, пройшло успішно.

 

 

 

Японія продовжує розвивати мережу швидкісних залізниць — у березні 2016 року відкриється перша її лінія на самому північному і другому за розміром острові японського архіпелагу — Хоккайдо.
Потяги нової швидкісної лінії «Shinkansen» зв'яжуть Токіо з островом Хоккайдо. Компанія Джапан Рейлвейз Хоккайдо (JR Hokkaido) поки не стала розробляти нові машини для цього проекту, а придбала чотири електропоїзди серії Е5, які використовуються на дорозі від Токіо до північного міста Аоморі. Зараз швидкісний електропоїзд ходить з японської столиці тільки до станції «Сін-Аоморі», звідки до Хакодате необхідно добиратися на звичайному експресі. Загальний час шляху складає не менше 6 год. Після запуску нової гілки воно скоротиться до 4 год. Понад 50 км поїзд буде проїжджати під землею по найдовшому в світі залізничного тунелю Сейкан, що зв'язує острова Хонсю і Хоккайдо.