Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ukrzaliznytsja logoФінансовий план залізниць України на 2015 рік передбачає залучення запозичень в сумі 22,4 млрд грн та повернення коштів за раніше залученими запозиченнями на суму 27,8 млрд грн.

Згідно з пояснювальною запискою до фінплану залізниць, станом на 1 січня 2015 залишок за фінансовими зобов'язаннями склав 42,8 млрд грн (за курсом 23,5 грн / $ 1), на кінець 2015 року залишок планується 37,4 млрд грн, тобто , очікується зниження на 5,3 млрд грн, пише Інтерфакс-Україна.
"У 2015 році передбачено залучення довгострокових кредитів у сумі 7,9 млрд грн, з яких 2 млрд грн (у тому числі 16,7 млрд грн - капітальні вкладення, 0,33 млрд грн - ПДВ) планується направити на виконання програми капітальних вкладень, і 5,9 млрд грн на перекредитування існуючої заборгованості ", - наголошується в документі.

Крім цього, проектом фінансового плану передбачено залучення коштів шляхом розміщення довгострокових облігацій на суму 4 млрд грн.
"Дана сума передбачається як одне з джерел для фінансування потреб залізничної галузі в частині поповнення обігових коштів і рефінансування заборгованості", - йдеться в пояснювальній записці.
Також передбачається залучення короткострокових кредитів у сумі 10,5 млрд грн і погашення в сумі 10,6 млрд грн - це переважно кредити до одного місяця, овердрафти для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та ліквідації касових розривів.


"У періоди виплати заробітної плати та розрахунків з бюджетом залізниці гостро відчувають тимчасовий дефіцит оборотних коштів, тому це право на отримання короткострокових кредитів / овердрафтів для забезпечення, відповідно до чинного законодавства, своєчасної виплати заробітної плати та платежів до бюджету, дозволить стабілізувати соціальну напруженість в залізничній галузі. Таким чином, на кінець 2015 року короткостроковий кредитний портфель планується нульовий ", - повідомляється в тексті документа.
Залучення коштів для придбання основних фондів через механізм фінансового лізингу в 2015 році не планується. Погашення заборгованості з фінансового лізингу в 2015 році становитиме 0,4 млрд грн. На кінець 2015 року заборгованість з фінансового лізингу складе 0,3 млрд грн.