Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ukrzaliznytsja logoФінансовий план залізниць України на 2015 рік передбачає залучення запозичень в сумі 22,4 млрд грн та повернення коштів за раніше залученими запозиченнями на суму 27,8 млрд грн.

Згідно з пояснювальною запискою до фінплану залізниць, станом на 1 січня 2015 залишок за фінансовими зобов'язаннями склав 42,8 млрд грн (за курсом 23,5 грн / $ 1), на кінець 2015 року залишок планується 37,4 млрд грн, тобто , очікується зниження на 5,3 млрд грн, пише Інтерфакс-Україна.
"У 2015 році передбачено залучення довгострокових кредитів у сумі 7,9 млрд грн, з яких 2 млрд грн (у тому числі 16,7 млрд грн - капітальні вкладення, 0,33 млрд грн - ПДВ) планується направити на виконання програми капітальних вкладень, і 5,9 млрд грн на перекредитування існуючої заборгованості ", - наголошується в документі.

Крім цього, проектом фінансового плану передбачено залучення коштів шляхом розміщення довгострокових облігацій на суму 4 млрд грн.
"Дана сума передбачається як одне з джерел для фінансування потреб залізничної галузі в частині поповнення обігових коштів і рефінансування заборгованості", - йдеться в пояснювальній записці.
Також передбачається залучення короткострокових кредитів у сумі 10,5 млрд грн і погашення в сумі 10,6 млрд грн - це переважно кредити до одного місяця, овердрафти для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та ліквідації касових розривів.


"У періоди виплати заробітної плати та розрахунків з бюджетом залізниці гостро відчувають тимчасовий дефіцит оборотних коштів, тому це право на отримання короткострокових кредитів / овердрафтів для забезпечення, відповідно до чинного законодавства, своєчасної виплати заробітної плати та платежів до бюджету, дозволить стабілізувати соціальну напруженість в залізничній галузі. Таким чином, на кінець 2015 року короткостроковий кредитний портфель планується нульовий ", - повідомляється в тексті документа.
Залучення коштів для придбання основних фондів через механізм фінансового лізингу в 2015 році не планується. Погашення заборгованості з фінансового лізингу в 2015 році становитиме 0,4 млрд грн. На кінець 2015 року заборгованість з фінансового лізингу складе 0,3 млрд грн.