Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

uz-logo-150"Укрзалізниця" почала відбір кандидатів на посаду начальника департаменту локомотивного господарства. Заявки від цікавляться осіб приймаються з 2 по 20 липня, включаючи вихідні дні. Про це повідомляє прес-служба УЗ.
Відбір буде проходити в кілька етапів. Спочатку буде сформовано перелік кандидатів. Щоб ознайомитися з вимогами для участі в конкурсі необхідно відправити лист за адресою ckadrsk@lotus.uz.gov.ua. Довідкова інформація надається за телефонами: (044) 465-04-76, 465-34-93.
Попередній відбір кандидатів буде проводити постійно діюча комісія УЗ з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики і мотивації до праці.
На підставі наданих документів та співбесіди з кандидатом члени комісії ухвалять рішення про рекомендації до призначення і нададуть пропозиції на розгляд гендиректору УЗ.
УЗ обіцяє, що комісія керуватиметься принципами прозорості, відкритості, професіоналізму та дієвості виключно в правовому полі.