Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

uz-logo-150"Укрзалізниця" почала відбір кандидатів на посаду начальника департаменту локомотивного господарства. Заявки від цікавляться осіб приймаються з 2 по 20 липня, включаючи вихідні дні. Про це повідомляє прес-служба УЗ.
Відбір буде проходити в кілька етапів. Спочатку буде сформовано перелік кандидатів. Щоб ознайомитися з вимогами для участі в конкурсі необхідно відправити лист за адресою ckadrsk@lotus.uz.gov.ua. Довідкова інформація надається за телефонами: (044) 465-04-76, 465-34-93.
Попередній відбір кандидатів буде проводити постійно діюча комісія УЗ з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики і мотивації до праці.
На підставі наданих документів та співбесіди з кандидатом члени комісії ухвалять рішення про рекомендації до призначення і нададуть пропозиції на розгляд гендиректору УЗ.
УЗ обіцяє, що комісія керуватиметься принципами прозорості, відкритості, професіоналізму та дієвості виключно в правовому полі.